Mūsų darbo principai

Kodėl mes

Naujausios tendencijos

Nuolat gyvai bendraujame su savo klientais studijoje Šiauliuose todėl esame tiesiogiai informuojami pačių klientų kokio stiliaus žiedų pageidauja, ko nemėgsta. Lankomės tarptautinėse parodose, kad visuomet pasiūlytume naujausių tendencijų modelius. Dirbame su naujausiomis 3D technologijomis ir dešimtmečių patikrintomis gamybos technologijomis.

Rankų darbas

Gaminame rankų darbo sužadėtuvių žiedus. Taip pat gaminame ir individualius sužadėtuvių žiedus pagal pageidavimą. Gaminame žiedus su cirkoniais ar deimantais. Iš 14K (585'), ar pageidaujant iš 18K (750') aukso.

Kokybė

Kokybė ir preciziškumas yra tai, kas svarbiausia kuriant juvelyrikos dirbinį. Bendradarbiaujame su daugiau kaip 30 metų patirtį turinčiais juvelyrais, todėl galite būti užtikrinti dėl kokybės. Kiekvieno žiedo kokybę kruopščiai patikriname. Žiedai gaminami pagal LR galiojančius reikalavimus juvelyriniams dirbiniams.

Asortimentas

Esame viena didžiausių specializuotų sužadėtuvių žiedų internetinė parduotuvė turime daugiau nei 500 naujausių modelių. Pirkdami žiedą suzadetuviuziedas.lt būsite užtikrinti, kad įsigijote tikrą svajonių sužadėtuvių žiedą.